Zwyżki budowlane – wynajem, dzierżawa

Od wielu lat udostępniamy naszym Klientom różnorodne maszyny i sprzęty, które w danym momencie są im niezbędne. Oferujemy wiele rozwiązań, dzięki którym nasi Odbiorcy mogą wypożyczyć daną maszynę czy urządzenie. Zwyżki budowlane są jednym z najczęściej wypożyczanych sprzętów z naszej wypożyczalni. Wynajmują je nie tylko pracownicy branży budowlanej, ale także wiele innych firm. W tym np. przedsiębiorstwa, które świadczą usługi montażu reklam wielkoformatowych, mycia przeszkleń i elewacji na wysokościach, a także mycia okien. 

Wypożyczenie sprzętów budowlanych w Limanowej 

W naszej wypożyczalni znajdziesz m.in.: rozdrabniacz do gałęzi – rębak (max 120 mm), wozidło 3 t, wozidło 6 t, zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg, zagęszczarkę dwukierunkową (diesel) 150/300 kg. Zagęszczarkę dwukierunkową (diesel) 500 kg, skoczka – stopę 55/70 kg, agregat 60 kVA, walec 3 t, koparkę 1,8 t, koparkę 3,5 t, koparkę 5 t, minikoparkę Kubota 400, osuszacz powietrza. Odkurzacz przemysłowy wraz ze szlifierką do gipsu i szpachli, odkurzacz piorący, młot wyburzeniowy z kompletem grotów, zacieraczkę do betonu, wielofunkcyjną piłę do drewna, a także podnośnik 4,5 m 

Wynajem zwyżki – oferta Limarent 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także zwyżek, które są bardzo często wypożyczane zarówno na krótki okres, jak i długi – np. na dwa, trzy dni, a nawet i kilka miesięcy. U nas wynajmiesz lub wydzierżawisz zwyżkę 10 m 4×4, zwyżkę 12 m 4×4 oraz zwyżkę 16 m 4×4. Koszt wypożyczenia takich sprzętów mieści się w granicach 100 zł – 350 zł, ale ostateczna kwota ustalana jest indywidualnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, każdy wypożyczany sprzęt chętnie dowieziemy pod wskazany adres. A po zakończeniu usługi odbierzemy go od Ciebie z powrotem. Nasza oferta wynajmu zwyżki kierowana jest zarówno do właścicieli przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem zwyżki lub innego sprzętu dostępnego w naszej ofercie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ich dostępność. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, wiadomość e-mail, a także telefonicznie. Zapraszamy! 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.