Zwyżka o wysięgu 16 metrów do wypożyczenia  

Nasza wypożyczalnia pozwoli Ci wyposażyć się w niezbędny sprzęt budowlany różnych rozmiarów. Wypożyczamy zarówno drobny, jak i duży oraz ciężki sprzęt budowlany, który może mieć zastosowanie o różnorodnym podłożu. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że poza samym wynajmem możemy również podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasza oferta dostosowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych z terenu Limanowej, okolicznych miejscowości. Oraz całego powiatu limanowskiego, a nawet całej Małopolski. 

Wypożyczalnia sprzętów budowlanych – wynajem zwyżki w Limanowej i okolicy 

W naszej ofercie posiadamy na wypożyczenie zwyżkę o wysięgniku 10, 12 oraz 16 metrów. Wynajmowany sprzęt dowozimy na miejsce budowy, a po skończonej pracy przyjeżdżamy ponownie, aby go zabrać. W zależności od tego, na jak długo potrzebujesz naszego sprzętu, możemy umówić się na wypożyczenie długoterminowe, a wtedy stawka ustalana jest indywidualnie. Oprócz zwyżek w naszej ofercie posiadamy także wiele innych profesjonalnych sprzętów, maszyn i urządzeń. Możesz wypożyczyć u nas m.in.: koparkę 1,8 t, koparkę 3,5 t oraz koparkę 5 t, podnośnik 4,5 t, walec 3 t, wozidło 3 t, wozidło 6 t, agregat 60 kVA, a także skoczek, stopa 55/70 kg. Ponadto w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również zagęszczarki jednokierunkowej 55/120 kg, zagęszczarki dwukierunkowej 150/300 kg. Oraz zagęszczarki dwukierunkowej 500 kg. Jako firma Limarent mamy dostępny także szereg mniejszych sprzętów czy urządzeń, a wśród nich m.in.: zacieraczka spalinowa do betonu, młot wyburzeniowy DeWalt z kompletem grotów, wielofunkcyjna piła do drewna, osuszacz powietrza, odkurzacz piorący, odkurzacz przemysłowy wraz ze szlifierką do gipsu i szpachli. Zarówno większy, jak i mniejszy sprzęt budowlany wypożyczamy na minimum jedną dobę, a ostateczną kwotę za wynajmem ustalamy indywidualnie. 

Skontaktuj się z nami i wypożycz potrzebny Ci sprzęt 

Jeśli potrzebujesz wypożyczyć sprzęt budowlany, skontaktuj się z nami i zarezerwuj go wcześniej. Jesteśmy dostępni poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz zapiszemy Twoją rezerwację. Zapraszamy! 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.