Wypożyczamy sprzęt budowlany od ręki 

Jesteśmy wypożyczalnią sprzętów budowlanych z Zamieścia koło Limanowej, która posiada bardzo szeroką ofertę. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00. Od kilkunastu lat działamy na terenie powiatu limanowskiego oraz sąsiednich miejscowości. 

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – co dokładnie wypożyczamy?

W naszej ofercie znajdują się zarówno drobne sprzęty, np. młoty, piły, odkurzacze, jak i koparki, zagęszczarki czy wozidła. W wypożyczalni możesz zatem zaopatrzyć się w młot wyburzeniowy DeWalt z kompletem grotów, wielofunkcyjną piłę do drewna, szlifierkę (żyrafę) wielofunkcyjną z odkurzaczem do gładzi, gipsu, zacieraczkę spalinową do betonu, osuszacz powietrza lub odkurzacz przemysłowy wraz ze szlifierką (żyrafą) do gipsu i szpachli. Ponadto posiadamy minikoparkę Kubot 400, koparkę 1,8 t, koparkę 3,5 t, koparkę 5 t, podnośnik 4,5 m, zwyżkę 10 m 4×4, zwyżkę 12m 4×4, zwyżkę 16 m 4×4, walec 3t, wozidło 3 t i 6 t, a także agregat 60 kVA. Bardzo często nasi Klienci wypożyczają także zagęszczarki lub skoczki. U nas dostępne są: zagęszczarka jednokierunkowa 55/120 kg, zagęszczarka dwukierunkowa 150/300 kg oraz zagęszczarka dwukierunkowa 500 kg, a także skoczek/ stopa 55/70 kg. Wraz z coraz cieplejszymi dniami wiele osób decyduje się na prace związane z usuwaniem drzew czy ucinaniem gałęzi. W takich przypadkach często niezbędny okazuje się rozdrabniacz do gałęzi/ rębak, który również posiadamy w swojej ofercie. Każdy z naszych sprzętów jest w pełni sprawny i bezpieczny do użytku. Dbamy o to, aby Klienci mogli cieszyć się z wynajętych urządzeń przez cały czas użytkowania, dlatego regularnie je sprawdzamy i weryfikujemy wszelkie usterki. 

Gdzie mogę wypożyczyć sprzęt budowlany? 

W Zamieściu koło Limanowej mieści się nasza siedziba, ale nasze sprzęty mogą zostać dostarczone również na miejsce do Klienta. Nie jest dla nas problemem zawieźć nasze urządzenia do Słopnic, Laskowej, Kamienicy, Dobrej, Tymbarku, Niedźwiedzia czy Starej Wsi. Zawsze przykładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.