Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Limanowej 

Jesteśmy firmą z Zamieścia, która od kilkunastu lat działa na rynku limanowskim i zajmuje się m.in. wynajmem sprzętu budowlanego. Nasza flota to przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt do robót ziemnych oraz drogowych czy do różnego rodzaju prac betoniarskich. Jako firma Zimniewski mamy wieloletnie doświadczenie we wszelkiego rodzaju pracach ziemnych, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, że często w jednej chwili pojawia się potrzeba skorzystania ze sprzętu, którego na co dzień osoba prywatna zwyczajnie nie kupuje i tym samym nie posiada.  

Wynajem sprzętu budowlanego – Limanowa i okolice 

Jako wypożyczalnia sprzętów budowlanych działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego oraz sąsiednich powiatów. W swojej ofercie posiadamy zarówno duży sprzęt budowlany, jak i mniejsze urządzenia. Wypożyczamy m.in.: podnośnik 4,5 m, zwyżki o różnych parametrach – 10 m, 12 m oraz 16 m, a także wozidło 3 t i 6 t, walec 3 t, koparka 3,5 t oraz 5 t. W naszej wypożyczalni sprzętów nie mogło zabraknąć także agregatu 60 kVA czy rozdrabniacza do gałęzi, tak zwanego rębaka (max 120 mm). Wielu mieszkańców Limanowej oraz całego powiatu limanowskiego wraz z pojawieniem się wiosny wykonuje liczne prace przy układaniu kostki wokół domu lub zajmuje się sprzątaniem swoich działek. Często wtedy pojawiają się oni u nas i wynajmują zagęszczarki. Wyposażyliśmy się w wiele modeli i rodzajów, dlatego u nas bez problemu możesz wypożyczyć m.in. zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg, zagęszczarkę dwukierunkową (diesel) 150/300 kg oraz zagęszczarkę dwukierunkową (diesel) 500 kg. Wiele osób poszukuje także urządzeń typu skoczek stopa 50/77 kg i właśnie u nas jest możliwość wypożyczenia go. 

Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu budowlanego?

Każdy sprzęt wypożyczamy na minimum dobę, a ostateczny czas wynajmu oraz kwotę ustalamy indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem koparki, wozidła, podnośnika, zwyżki lub walca i interesuje Cię koszt wynajmu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Przedstawimy Ci naszą ofertę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców, zajmujemy się również dowozem sprzętu budowlanego do Klienta. Dlatego, jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy wynajmującej potrzebny Ci sprzęt budowlany, zapraszamy! 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.