Wynajmij zwyżkę w firmie Limarent 

Zwyżka jest bardzo często wypożyczanym sprzętem w naszej wypożyczalni i to nie tylko przez pracowników branży budowlanej, ale także przez firmy, które świadczą usługi m.in. mycia okien na wysokościach, mycia elewacji na wysokościach czy też montażu wielkoformatowych reklam. Gdzie można wynająć zwyżkę? Ile kosztuje wynajem zwyżki na dobę? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. 

Podnośniki i zwyżki – wynajem na terenie Małopolski oraz okolicznych miejscowości

Jako firma Limarent mamy w swojej ofercie możliwość wynajmu sprzętu budowlanego, w tym także podnośników i zwyżek. U nas Klienci mogą wypożyczyć podnośnik o wysięgu 4,5 m oraz więcej, a także zwyżkę 10 m 4×4, zwyżkę 12 m 4×4 oraz zwyżkę 16 m 4×4. Jesteśmy firmą, która stawia na kompleksowe świadczenie usług, dlatego wraz z wypożyczeniem oferujemy również dowóz urządzeń na miejsce budowy. Lub pod inny wskazany przez Klienta adres. Wypożyczenie całodobowe podnośnika lub zwyżki to koszt, który oscyluje w granicach 100 zł – 350 zł. Jednak ostateczna cena ustalana jest indywidualnie. Oprócz jednodniowych wypożyczeń mamy także możliwość wypożyczenia długoterminowego, a wtedy cena również jest ustalana w sposób indywidualny. Oferta Limarent kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm z terenu południowej Polski. Nasze wypożyczenia często obejmują również miejscowości zagraniczne u naszych sąsiadów ze Słowacji. 

Zapoznaj się z naszą wypożyczalnią sprzętów budowalnych 

Oprócz wysokiej jakości podnośników i zwyżek w naszej wypożyczalni możesz znaleźć także minikoparki 1,8 t, 3,5 t, 5 t, wozidło 3 t i 6 t, walec 3 t, zacieraczkę do betonu, zagęszczarkę jednokierunkową oraz zagęszczarkę dwukierunkową. Osuszacz powietrza, młot wyburzeniowy, odkurzacz przemysłowy wielofunkcyjny, agregat, wielofunkcyjną piłę do drewna czy rozdrabniacz do gałęzi (rębak) i wiele innych sprzętów, maszyn, urządzeń. Jeśli masz pytania dotyczące naszej wypożyczalni sprzętu lub poszczególnych maszyn. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku i chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.  

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.