Wynajem zwyżki na budowę

Jesteśmy firmą Limarent, która zajmuje się wypożyczaniem mniejszych i większych sprzętów budowlanych na terenie całego powiatu limanowskiego oraz sąsiednich miejscowości. Swoją siedzibę mamy w miejscowości Zamieście, która sąsiaduje z Limanową, jednak wypożyczony sprzęt dowozimy do Klienta pod wskazany adres. 

Wypożyczamy zwyżki na budowę – wynajem Małopolska

W naszej ofercie mamy możliwość wypożyczenia podnośników oraz zwyżek na terenie całego województwa małopolskiego. To właśnie u nas możesz wynająć zwyżkę 10 m 4 x 4, zwyżkę 12 m 4 x 4 oraz zwyżkę 16 m 4 x 4 lub wysokiej jakości podnośnik 4,5 m. W związku z tym, jeśli mieszkasz w Krynicy, Nowym Sączu, Bochni, Tarnowie, Wieliczce, Skawinie lub Myślenicach i pilnie potrzebujesz wynająć profesjonalną zwyżkę na budowę, skontaktuj się z nami. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych Klientów, dlatego oferujemy wynajem sprzętów budowlanych na dobę lub w okresie długoterminowym. Wszystko dostosowujemy indywidualnie w zależności od Waszych potrzeb. Ceny wypożyczenia są szczególnie atrakcyjne dla naszych stałych Klientów oraz w przypadku długoterminowego wynajmowania. Do każdego wypożyczenia podchodzimy indywidualnie, dlatego, jeśli chcesz poznać dokładną wycenę, skontaktuj się bezpośrednio z nami. 

Wynajem sprzętów budowlanych – Zamieście koło Limanowej 

Nasza oferta dostosowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw i to nie tylko z terenu powiatu limanowskiego, ale i z Krynicy, Nowego Sącza, Tarnowa, Bochni, Skawiny, Wieliczki, Gdowa czy Myślenic. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania zarówno poprzez rozmowę telefoniczną, wiadomość e-mail, formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, jak i osobiście w naszym punkcie koło Limanowej. 

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

U nas możesz wypożyczyć wiele mniejszych lub większych sprzętów, wśród których warto wymienić m.in. zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg, zagęszczarkę dwukierunkową 150/300 kg, skoczka, stopę 55/70 kg, rozdrabniacz do gałęzi – rębak, agregat 60 kVa, a także walec 3 t, koparkę 1,8 t, koparkę 3 t, koparkę 5 t, wozidło 3 t, wozidło 6 t oraz minikoparkę Kubota 400. Zapraszamy! 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.