Wynajem zwyżek i podnośników

Od lat działamy w branży budowlanej i oferujemy wynajem większych i mniejszych sprzętów na terenie Limanowej, a także całego powiatu limanowskiego i sąsiednich powiatów. Nasza wypożyczalnia mieści się w miejscowości Zamieście, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, dowozimy wynajmowany sprzęt do Klienta na miejsce budowy. Oferujemy wynajem na dobę lub długoterminowe wypożyczenia w zależności od potrzeb i preferencji naszych Odbiorców. W przypadku długoterminowych wynajmów lub dłuższych współprac proponujemy atrakcyjne rabaty, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Pamiętaj, że czas wynajmu oraz ostateczną kwotę ustalamy indywidualnie. 

Wypożyczalnia podnośników i zwyżek – Limanowa i okolice 

Wielu naszych Klientów decyduje się na wynajem podnośników i zwyżek, ponieważ są one niezbędne podczas wykonywania danych prac. Nie chcą oni jednak kupować na własność tak kosztownych sprzętów, dlatego dogodnym dla nich rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej wypożyczalni. Na wynajem posiadamy wysokiej jakości podnośnik 4,5 m, a także szeroki wybór wśród zwyżek. U nas znajdziesz zwyżkę 10 m 4×4, zwyżkę 12 m 4×4 oraz zwyżkę 16 m 4×4. Cena za wynajem zwyżek za dobę oscyluje w granicach 120 zł – 350 zł za dobę, ale ostateczna kwota ustalana jest podczas wynajmu. 

Co jeszcze możesz u nas wynająć? Oferta wypożyczalni sprzętów budowlanych w Limanowej 

Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych na terenie południowej Polski. Posiadamy szeroki wybór dużych sprzętów budowlanych, a także mniejszych urządzeń. U nas znajdziesz m.in. minikoparkę Kubota 400, koparkę 1,8 t, koparkę 3 t, koparkę 5 t, wozidła 3 t oraz 6 t, a także walec 3 t czy agregat 60 kVa. Ponadto wypożyczysz u nas rozdrabniacz do gałęzi – rębak (max. 120 mm), skoczka stopę 55/70 kg, zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg oraz zagęszczarkę dwukierunkową 150/300 kg. 

Wynajem sprzętów Zamieście koło Limanowej 

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem dużego sprzętu budowlanego z naszej oferty lub mniejszych urządzeń, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, a także drogą telefoniczną lub w naszym punkcie koło Limanowej. Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00 i w tym czasie jesteśmy również w stanie dostarczyć Wam wypożyczany sprzęt. Nie czekaj i zarezerwuj potrzebne urządzenie już dziś. 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.