Wynajem minikoparek  

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wynajmem dużych sprzętów budowlanych m.in. koparek, wozideł, walców, zagęszczarek oraz innych drobnych urządzeń na terenie Limanowej i okolicznych miejscowości. Wypożyczamy różnorodne maszyny i urządzenia, które w danym momencie podczas wykonywania prac są konieczne. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i w razie potrzeby skontaktuj się z nami. 

Wynajem minikoparek w Limanowej – wypożyczalnia sprzętów budowlanych 

W naszej ofercie posiadamy koparkę 1,8 t, koparkę 3 t oraz koparkę 5 t. Każdy z naszych sprzętów to gwarancja dobrej jakości oraz sprawności. Maszyny i sprzęty, które są u nas wypożyczane, chętnie dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres. Swoją siedzibę mamy na terenie Zamieścia – Limanowej, ale wypożyczane maszyny jesteśmy w stanie dowieźć Ci na teren całego powiatu limanowskiego, a nawet do okolicznych powiatów. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00. Na naszej stronie internetowej znajdują się informacje o wszystkich dostępnych urządzeniach, a także o cenie za wynajem. W przypadku dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń do nas, napisz wiadomość e-mail lub wyślij informację poprzez formularz kontaktowy

Co jeszcze możemy Ci zaoferować? Oferta wypożyczalni Zamieście k. Limanowej

Nasza oferta to nie tylko minikoparki, ale także szereg innych urządzeń. To właśnie u nas możesz wynająć zacieraczkę spalinową do betonu, wielofunkcyjną piłę do drewna, podnośnik 4,5 m, walec 3 t, zwyżkę 10 m 4×4, zwyżkę 12 m 4×4, zwyżkę 16 m 4×4, wozidło 3 t i 6 t, a także zagęszczarkę jednokierunkową 55/ 120 kg i zagęszczarkę dwukierunkową 150 kg, 300 kg, 500 kg. Ponadto jesteśmy zaopatrzeni w osuszacz powietrza, szlifierkę wielofunkcyjną z odkurzaczem do gładzi i gipsu, a także odkurzacz przemysłowy ze szlifierką do gipsu i szpachli. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat wymienionych sprzętów i urządzeń, możesz podjechać do naszego punktu lub skontaktować się z nami telefonicznie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Jesteśmy doświadczoną firmą na rynku, dlatego służymy fachową poradą nie tylko w kwestii dostępnych w wypożyczalni sprzętów. Zapraszamy! 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.