Witamy na Blogu wypożyczalni sprzętu budowlanego!

Rozpiera nas duma, związana z tym, że możemy przedstawić się oficjalnie na naszym blogu firmowym.

Właśnie tutaj chcemy tworzyć materiały, które pomogą wam poznać naszą firmę pełną ofertę naszych produktów możliwych do wypożyczenia oraz przedstawiać Wam różne możliwości związane z pracą na naszym sprzęcie. Mamy nadzieję, że materiały pomogą wam zdecydować się na wypożyczenie naszych maszyn budowlanych. Ułatwią właściwy wybór urządzenia do wykonywanej pracy oraz ułatwimy Wam w ten sposób Waszą codzienną pracę.

Na blogu chcemy dzielić się naszą wiedzą, doradzać Wam, a także pomagać w wyborach wypożyczenia najlepszego sprzętu budowlanego, pojazdów i maszyn, aby spełnić Wasze oczekiwania.

Nasza wypożyczalnia w Limanowej!

Nasze usługi oferujemy na terenie całego powiatu Limanowskiego w miejscowościach takich jak: Słopnice, Limanowa, Laskowa, Żegocina, Kamienica i inne. U nas każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od ciężkich sprzętów do trudnej pracy:
– Podnośniki
– Walce
– Koparki
– Zwyżki
– Wozidła
– Rozdrabniacz do gałęzi
A kończąc na drobniejszych sprzętach budowlanych takich jak:
– Agregatory,
– Zagęszczarki
– Skoczki
– Wkrętarki
– Wiertarki
– Młoty udarowe
I wiele innych.

Skontaktuj się z nami i wypożycz sprzęt budowlany

Zapraszamy do kontaktu przez email lub poprzez rozmowę telefoniczną. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej. Oferujemy doskonałe doradztwo i obsługę klienta, ponieważ chcemy, aby każdy był zadowolony z naszej oferty. Dodatkowo do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przez co przy długoterminowych lub dużych zamówieniach oferujemy satysfakcjonujące zniżki dla naszych stałych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontatku.

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.