Szukam sprzętu budowlanego do wypożyczenia

Planujesz duży remont domu, prace budowlane na twojej posesji takie jak kostka brukowa lub plantowanie działki? Wiosna to czas remontów, a pogoda sprzyja porządkom w ogrodzie lub pomieszczeniach wewnątrz. Do takich prac specjalistyczny sprzęt i maszyny są niezbędne i znacznie ułatwiają prace. Co jeżeli nie chcesz kupować drogich sprzętów, aby użyć ich tylko jeden raz? Z odpowiedzią przychodzimy my, jako wypożyczalnia sprzętu budowlanego, narzędzi i maszyn budowlanych drobnych jak i tych dużych-przeznaczonych do trudnych i wymagających zadań.

W naszej ofercie dostępne są różne wozidła, koparki, walce, zagęszczarki i inne pojazdy, ale również drobne sprzęty takie jak młoty udarowe, wkrętarki, piły i inne sprzęty niezbędne do prac remontowych. Oferujemy doskonałe ceny i doradztwo podczas wyboru sprzętu. Dla przykładu podnośnik 4,5 metra to koszt 100 zł za dobę, koparka 5 ton 450 zł za dobę, a zagęszczarka dwukierunkowa 500kg to jedynie 250zł za dobę. Oferujemy wypożyczenie z profesjonalnym operatorem lub bez, więc każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie. Dla klientów z dużym zamówieniem przewidujemy korzystne zniżki na wypożyczenie. Działamy na terenie całego powiatu Limanowskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Oferujemy świetną obsługę klienta, odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy odpowiedni sprzęt do wykonywanych prac. Nie zwlekaj dłużej i zapewnij doskonały sprzęt do pracy z wypożyczalnią sprzętu budowlanego w limanowej.

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.