Roboty ziemne, wynajem sprzętu do prac ziemnych – Limanowa 

Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego w Limanowej oraz okolicach. Wiele osób prywatnych wykonuje obok domu czy na działce część robót ziemnych samodzielnie. Z wiadomych względów nie inwestują oni jednorazowo w drogie i jakościowe sprzęty czy urządzenia. W takiej sytuacji na pomoc pojawia się nasza firma Zimniewski z Zamieścia, która w swojej ofercie posiada wypożyczanie sprzętów do prac ziemnych czy budowlanych. 

Co mogę wypożyczyć w wypożyczalni maszyn i sprzętu budowlanego Zimniewski? 

Nasza oferta wynajmu maszyn i sprzętów dostosowana jest do wykonywania prac ziemnych czy budowlanych, dlatego właśnie u nas znajdziesz m.in.: koparkę 1,8 t, koparkę 3,5 t, koparkę 5 t, podnośnik 4,5 m, walec 3 t, a także dwa rodzaje wozideł 3 t lub 6 t. Nasi Klienci chętnie korzystają z tego rodzaju urządzeń, ponieważ są one często niezbędne podczas wielu prac na działce, przy budowie czy wokół domu. Mycie okien często wiąże się z problemem ich umiejscowienia. Okna, które nie są otwierane, a znajdują się w budynku na kolejnych piętrach, wymagają innego rozwiązania, a mianowicie skorzystania z naszej wypożyczalni zwyżek, która udostępnia aż trzy rodzaje tych urządzeń. W naszej ofercie posiadamy zwyżkę 10 m, 12 m oraz 16 m. 

Szukam zagęszczarki – Limanowa i okolice 

Wyposażyliśmy naszą wypożyczalnię również o często wykorzystywany sprzęt budowlany typu zagęszczarka. W ofercie posiadamy zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg, zagęszczarkę dwukierunkową (diesel) 150/300 kg oraz zagęszczarkę dwukierunkową
(diesel) o wadze 500 kg. Każdy z tych sprzętów możesz odebrać w naszym punkcie w Limanowej lub zamówić wypożyczenie wraz z dowozem do Klienta. 

Cena wynajmu sprzętu budowlanego – ile zapłacę za koparkę lub wozidło?

Cena wypożyczenia zależna jest w głównej mierze od rodzaju sprzętu oraz od ilości dni, na które go wypożyczasz. Czas wynajmu oraz ostateczną kwotę każdorazowo ustalamy indywidualnie, dlatego, jeśli interesuje Cię koszt wypożyczenia danej pozycji z naszej wypożyczalni, zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail i zapytaj o sprzęt, którego właśnie potrzebujesz. 

Sprzęt budowlany na wynajem w Limanowej 

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które zainteresowane są wypożyczeniem naszych sprzętów budowlanych. Jeśli właśnie potrzebujesz zwyżki, koparki, wozidła, a także skoczka lub zagęszczarki, skontaktuj się z nami. Posiadamy szeroki wybór modeli i rodzaju sprzętów dostosowanych do wykonywania robót budowlanych lub prac ziemnych. 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.