Limarent – Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, postanowiliśmy skonkretyzować i wprowadzić gruntowne zmiany w przedsiębiorstwie. Przede wszystkim zadbaliśmy o nadanie nowego kierunku i stworzeniu oryginalnego logo. Od tej pory będziemy sygnować się znakiem firmowym Limarent. Nowy kierunek to nowa jakość i świeżość w działaniu. Mamy nadzieję, że nasze plany na rozwój spodobają się Odbiorcom, a nasza współpraca będzie nadal tak owocna, jak do tej pory.

Nowa marka na limanowskim rynku – Limarent 

Usprawniliśmy nasze działania, rozpoczynając od zmiany nazwy i stworzenia logo nowej jednostce. Obiecujemy rozwijać się regularnie i poszerzać naszą ofertę, która dostosowana będzie do coraz to nowszych potrzeb i preferencji naszych Odbiorców. Wiele lat w branży pozwoliło nam na pozyskanie wszelkich niezbędnych informacji, dzięki którym możemy stworzyć kompleksową ofertę dotyczącą wypożyczania sprzętów i maszyn budowlanych.

Wypożyczalnia sprzętów budowalnych – Małopolska i okolice 

Nasza firma mieści się w Zamieściu koło Limanowej, jednak Klienci, którzy do nas docierają, są z terenu całej Małopolski, a czasem nawet i z dalszych obszarów. U nas wypożyczysz m.in.: minikoparki 1,8 t, 3,5 t oraz 5 t, zwyżki 10 m, 12 m oraz 16 m, wozidła, walce, zagęszczarki, agregat, zacieraczki do betonu. Młot wyburzeniowy, szlifierkę wielofunkcyjną z odkurzaczem do gładzi lub gipsu, rozdrabniacz do gałęzi (rębak), a także wielofunkcyjną piłę do drewna. Sprzęty wynajmujemy na czas trwania całej inwestycji, a nie tylko na kilka dni. Jesteśmy elastyczną firmą, która na czele stawia potrzeby swoich Klientów. Dlatego, jeśli nie masz jak podjechać po wypożyczany sprzęt, nasi pracownicy dostarczą Ci go w wyznaczone miejsce. 

Sprzęty budowlane na wynajem – Limanowa, Nowy Sącz, Kraków, Niepołomice 

Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, która w swojej ofercie ma wynajem sprzętu budowlanego, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w naszym punkcie w Zamieściu koło Limanowej. A także możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub rozmowę telefoniczną. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz wyjaśnimy działanie naszych maszyn i urządzeń. W zależności od tego, czego właśnie potrzebujesz. 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.