Koparki oraz minikoparki – wynajem z operatorem lub bez 

Wypożyczanie sprzętów budowlanych i nie tylko jest w obecnych czasach niezwykle popularne. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele osób, które chętnie korzystają z wynajmu. Potrzebują danego sprzętu do jednorazowego użycia lub użycia go jedynie kilka razy. W takim przypadku zakup wysokiej jakości koparki lub wozidła jest całkowicie zbędny, dlatego wynajem to najlepsze z możliwych rozwiązań. 

Wynajem koparki, minikoparki oraz innych sprzętów budowlanych 

W naszej ofercie posiadamy wypożyczenie sprzętów budowlanych, a wśród nich koparek i minikoparek z operatorem lub bez na terenie całego powiatu limanowskiego oraz okolicznych miejscowości. U nas wynajmiesz minikoparkę Kubota 400, koparkę 1,8 t, koparkę 3,5 t oraz koparkę 5 t na minimum jedną dobę. Wszystkie kwestie związane z terminem wypożyczenia, z ilością dni oraz sprzętów są możliwe do ustalenia w sposób indywidualny. W zależności od potrzeb i preferencji naszych Klientów. Dowozimy wypożyczany sprzęt pod wskazany adres, a po zakończonym wynajmie odbieramy go. 

Limarent – wypożyczalnia sprzętów budowlanych w Limanowej 

W naszej ofercie oprócz koparek i minikoparek możesz wypożyczyć również m.in. wozidło 3 t, wozidło 6 t, zwyżkę 10 m, zwyżkę 12 m, zwyżkę 16 m, podnośnik 4,5 m. Agregat 60 kVA, a także rozdrabniacz do gałęzi (rębak). W Limarent możesz wynająć także zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg, zagęszczarkę dwukierunkową 150/300 kg oraz zagęszczarkę dwukierunkową 500 kg. A także skoczka, stopę 55/70 kg. Wielu naszych Klientów nie tylko jako osoby prywatne, ale również jako przedsiębiorcy, chętnie wypożyczają również osuszacz powietrza, zacieraczkę do betonu, wielofunkcyjną piłę do drewna. Szlifierkę wielofunkcyjną z odkurzaczem do gładzi, gipsu, młot wyburzeniowy, odkurzacz piorący, a także odkurzacz przemysłowy wraz ze szlifierką. Każdy z naszych sprzętów to sprawne i wydajne maszyny, które pomagają naszym Odbiorcom w realizacji poszczególnych zadań. Cieszymy się, że nasze doświadczenie na rynku pozwala tak sprawnie funkcjonować i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość w formularzu kontaktowym, wiadomość e-mail, SMS oraz drogą telefoniczną. 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.