Indywidualne podejście – wypożyczalnia XXI wieku 

Wypożyczalnia sprzętów jest dla Klientów ogromnym ułatwieniem podczas wykonywania różnorodnych prac, w których niezbędne okazują się wszelakie urządzenia czy narzędzia. Wynajem sprawia, że Odbiorcy nie muszą ich kupować na jednorazowe prace czy podczas realizacji danego etapu np. przy budowie. U nas znajdziesz szeroki zakres sprzętów i urządzeń, które z pewnością spełnią swoją funkcję na najwyższym poziomie. 

Co możesz u nas wypożyczyć? 

Oferujemy dużo sprzętu z różnego zakresu. Wypożyczamy m.in. koparkę 1,8 t, 3,5 t oraz 5 t, a także minikoparkę Kubota 400. Ponadto bardzo często wraz z koparką Klienci wynajmują wozidła 3 t lub 6 t, a także walec 3 t. Wśród popularnych sprzętów występuje również agregat. W naszej wypożyczalni posiadamy agregat 60kVA. Z nieco mniejszych urządzeń znajdziecie u nas m.in.: skoczka/ stopę 55/70 kg, zagęszczarkę jednokierunkową 55/120 kg, zagęszczarkę dwukierunkową 150/300 kg, zagęszczarkę dwukierunkową 500 kg, a także zacieraczkę do betonu, odkurzacz piorący Karcher, młot wyburzeniowy DeWalt z kompletem grotów, wielofunkcyjną piłę do drewna i wiele innych.

Ile kosztuje wynajem sprzętów?

Na naszej stronie internetowej mamy określone stawki za wypożyczenie sprzętów minimalnie na dobę. Jeśli jednak chodzi o ostateczną cenę wynajmu, to jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dostosować się do Klienta w zależności, na jak długo chce wypożyczyć sprzęt oraz jak często planuje to robić. Działając od kilkunastu lat na rynku, zdajemy sobie sprawę, że w życiu pojawiają się sytuacje, gdzie potrzebujesz jakiegoś urządzenia dosłownie na godzinę lub dwie. Podczas wypożyczania powiedz nam o tym, a z pewnością wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązanie. 

Wypożyczalnia sprzętów – Zamieście koło Limanowej

Jesteśmy otwarci na współpracę, a nasze sprzęty udostępniamy każdemu, kto właśnie jest w potrzebie. Nasza siedziba mieści się zaraz obok Limanowej, dlatego wynajmując sprzęt, zapraszamy Cię bezpośrednio do naszego punktu. Jeśli jednak nie masz możliwości samemu podjechać po sprzęt, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, a także wiadomość e-mail lub dzwoniąc pod wskazany na stronie numer. Dostosujemy naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu! 

Zainteresowany? Chcesz wypożyczyć sprzęt?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Jesteśmy dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy: 7:00 - 17:00. Działamy głównie na terenie powiatu limanowskiego i ościennych powiatów.